Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N1

    tag

    válasz tkazmer #32 üzenetére

    Voltak már érdekes élményeim mobillal..
    Volt, hogy ki volt kapcsolva a telefonom, beszéltem valakivel egy vizsgáról, aztán felhívtam a haveromat, és amikor felvette, szóról szóra elmondta azt amit még a kikapcsolt telónál mondtam, és váltig állította, hogy felhívott, de nem vettem fel, csak hallotta amit mondok. És ez nem az egyetlen ilyen tapasztalatom.
    Ugye a CIA-nek a pletyka szerint van olyan programja, ami az emailforgalomban csekkolja a kifejezéseket. Gondolom bármire rá tudják állítani..Most nem jut eszembe, milyen néven emlegették, talán Blue valami.
    Ha mi ilyen felbontásban érjük el a Földről készült képeket a Google Maps-ben, akkor gondolj bele, hogy katonai szinten mit látnak. Bárkit meg tudnak figyelni, elég ha tudják az emailcímét, a telefonját, és a címét. Ezt meg elég megadni egy netes áruházban..
    Ez mind csak összeesküvés-elmélet, de nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. (na azt hiszem, ennyi közhely mára elég is volt:D)

    [Szerkesztve]

    (Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

  • N1

    tag

    válasz tkazmer #34 üzenetére

    Háát.. Folytatom.
    Ki van kapcsolva, és mégis lehet hallani, mit beszélnek tőle két méterre? Ezek szerint mégis olyan jó a mikrofon, olyan érzékeny, csak a userek nem tudnak róla? És vajon miért nyomják annyira az olcsó telefont, hogy mindenkinek legyen? Így könnyebben tudnak figyelni, ha esetleg ''gyanússá'' válnál.
    dan brown monnyon le, aki az egyik könyvében a számítógéphálózatról ''rántja le a leplet'', a másikban meg Leonardo-ról, az egy kókler, nem hiteles forrás :D
    Néha én is szoktam ezzel poénkodni, remélem egyszer nem fogják ellenem felhasználni valahol..:D
    (nos, ha ezt így valaki elolvassa, biztossá válik abban, hogy a fókusz-, és blikk-generáció tagjával áll szemben:D pedig nem, csak néha szeretek gondolkodni: mi lenne, ha..)

    [Szerkesztve]

    (Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

  • N1

    tag

    válasz tkazmer #37 üzenetére

    Ez igaz, a kihangosítás. Csakhogy van egy gond, ki volt kapcsolva.. Teljesen.:)
    Volt már olyan, hogy az ország egyik fele figyelte a másikat aktívan, szóval ez is rendben van, legalább az elméletben.
    Dan Brown legközelebb a nagylábú, és a Loch ness-i szörny szerelemgyerekéről, Dzsordzs Vóker Bokor úrról írhatna könyvet.
    Én azt hiszem, hat éve megnéztem egyszer a Fókuszt, azóta tudom, hogy ilyen blikktévé jellegű dolog.

    (Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

  • N1

    tag

    válasz tkazmer #39 üzenetére

    Nem gondolom..
    Én ezt mindet értem, a gondom az, hogy ki volt kapcsolva az a rohadt telefon. Akkor kapcsoltam be, mielőtt hívtam volna az emberemet.. Erre ő elmeséli szóról szóra, mi hangzott el abban a szobában, ahol a kikapcsolt telefon volt.
    Na most, ha ez véletlenül meg tud történni, és végig kikapcsolt marad, akkor szándékosan is meg tud történni.:)

    (Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

Új hozzászólás Aktív témák