Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz N1 #35 üzenetére

    Hát...szerintem a ''kihangosítás'' funkciót kifelejtetted az elképzelésedből, ilyenkor ugyanis meglehetősen messziről is lehet hallani, hogy mit mond éppen az ember(nem tudom, szoftveresen van e a telefonodban, szerintem biztosan, de ha nincs, akkor sem hiszem, hogy olyan nagyon sok féle mikrofont gyártanának. Nameg ki és mikor válik gyanússá? Ahhoz is kell megfigyelés, hogy gyanússá válj. És ki foglalkozik ilyesmivel? Kit érdekel, hogy éppen kivel telefonálsz? Hacsak nem cserélgeted naponta az autódat, vagy jelensz meg más nővel stb, akkor még csak a szomszédok sem fognak feljelentenim ahhoz meg kell egy ember, hogy egész nap figyeljen...vagy akkor 10m magyarból 5m figyeli a másik 5m-t?:D

    dan brown lemondhat, nyilván elég sok baromságot összehord, de ha folytatjuk a gondolatmeneted, nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél:D

    Én egyébként nem gondolom, hogy fókusz generáció része lennél(lehet, csak azért, mert a környezetemben senki nem néz azt, tehát nem tudom milyen az), esetleg egy kis üldözési mániát tudok elképzelni:)

    mod: off

    [Szerkesztve]

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák