Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz L3zl13 #22 üzenetére

    Anélkül, hogy nagyon bele szeretnék folyni:

    Kicsit visszás dolog a munkáltató részéről, hogy olyan körülmények között dolgoztat valakit, hogy az alkalmazottnak megérje egy ilyen komoly kockázat vállalása ''szaros'' egy millió HUF-ért. Ezt is mérlegelni kellene, nem csak azt hogy ''jajszegény elvesztette a házát'' és ''jajarohadék adatot próbált lopni''.

    Intelligencs véleményével is némileg egyet tudok érteni, Cerebellum hozzászólásából olyasmi látszik (lehet, hogy rosszul), hogy ő olyan ember, aki alkalmazottként még egy percet nem dolgozott.

    Valamint: a figura adatot próbált lopni. Helytelen. Sikerült neki? Nem. Érte a céget kár? Nem. Tudom, hogy a szándék is büntetendő, de azért kicsit erősre sikerült a dorgálás. Szerintem. (Persze kívülállóként könnyű ilyen okosakat mondani, személyes érintettség estén biztosan máshogy állnék a dologhoz én is.)

    Remélem senkit nem bántottam meg.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák