Keresés

Aktív témák

  • Dikri

    tag

    Anno én is chellos voltam, de kb 1,5 éve elkezdték a jónépet szivatni a 15Gb korláttal, le is léptem egyből, hála égnek akkor már lejárt a hüségnyilatkozatom.

    Most hogyvan? Mennyi a korlát, mert látom már van 1024/512-es csomagjuk is.

    Egyébként összehasonlitva Adsl-el, hát én nekem minimum hentente 2-3x fagyot le a modem, és 2 havonta a központban valami. A modem fagyás, az még csak hagyán, mert áramtalanitással, és sz.gép ujrainditással megjavult, de amikor komolyabb volt a gond, akkor bizony volt, hogy 2 napig nem volt net.
    Adslnél hála égnek nincsenek ilyen problémáim.

  • Dikri

    tag

    válasz tildy #14 üzenetére

    De ha nem generálsz forgalat akkor csak olvasgatsz a netten, forumozol, stb.
    Viszont arra van olcsobb megoldás is :)

  • Dikri

    tag

    No-no!
    Azért nem csak ezeket lehet tölteni. Én pl játékokat sokat leszedek megnézem, hogy tetszik-e, ha nem törölöm, és jön a következő, és játszani is szoktam neten. Na az is generál bőven forgalmat! Azzal is, inkább ugy mondom, hogy csak azzal is ki lehet lőni a 15Gb-t. Mondjuk ehhez hardcore gamernek kell lenni, de ha hozzáadjuk az általad irt dolgokat is........

  • Dikri

    tag

    Birom ezt a mentalitást a warezolásról, meg törvénysértésről.
    Csak az a baj hogy az ilyen hozzáálásu embereket megkövezték kb 2000 évvel ezelött :)
    Ma csak leköpik, a jövöben pedig lehet hogy istennek kiáltják ki.
    De én azért inkább nem követem ezt a mentalitást, és még vannak akik igy gondolkodnak mint én.

    De maradjunk a törvényesség keretein belül:
    ''Anyu'' leül a géphez BB vagy WW-t nézni neten, mikor is fog elfogyni a sávszél?
    ''Kisgyerek'' leül játszani a legálisan megvett játékkal a netten keresztül, mikor is fog elfogyni a sávszél?
    ''Buliman'' leül chatelni(webkamerás),mikor is......?

    A jövö pedig egyértelmüen a számitástechnikáé, és mivel egyre több fiatal használja és _tanulja_ egyre többen fogják kihasználni a sávszélt.
    Egyébként nem véletlenül lesz uj IP és a többi.........

    Neked meg annyit, hogy lehet, hogy még nem lépted idáig túl, de majd elöbb utóbb eljön az idő, és azért mert pont valami számodra fontos dolog kéne, és hát a ''ferraridban csak trabi motor lesz ferrari árért'' na akkor fogsz elgondolkodni a szolgáltató váltáson :DD

Aktív témák