Keresés

Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    válasz Den #34 üzenetére

    ''Azt nem értem, miért fáj ez neked?''

    Most már lehet leszállni rólam :((( Nem mondtam hogy fáj! De a piacnak, és ezáltal nekem, mint felhasználónak nem tesz jót ha csökken, végül megszűnik a verseny, márpedig a MS egyre szélesebb körű piacralépése -ijesztő gazdasági súlya és ''érdekérvényesítő képessége'', valamint az oprendszer-bunkó rutinszerű használata miatt miatt- nem épp jó jel. És marhára nem érdekel hogy ez az MS vagy a felhasználók hibája, így is úgy is rossz.

    ''Az ms felismerte hogy az emberek kényelmesek, és kiszolgálja a kényelmüket. Más cégeknek is ideje lenne felismerni, az állandó monopóliumos nyivákolás helyett, és akkor hip-hopp meg is szűnne az a monopólium.''

    Den, te egy zseni vagy, hogy ez eddig senkinek nem jutott eszébe! Azonnal indítok egy petíciót hogy te kerülj a sok nyálcsorgató idióta helyére a vezetői székekbe és rögtön helyrerázódik majd minden. :DDD
    Az MS leginkább azt ismerte fel, hogy egyedül maradt az oprendszerek piacán és ezzel a kanállal gyakorlatilag bármit be tud adni a népnek. Felőlem bármit kínálgathatna, nagyon örülnék neki, ám tegye, de windows nélkül! Ja, hogy akkor versenyeznie kéne a többiekkel, bocs, akkor inkább mégse... Nem véletlenül tiltják jobb helyeken az árukapcsolást.

Aktív témák