Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz vancha2 #12 üzenetére

    Ez úgy is megoldható, hogy több OS alól használom egyszerre?

    Jelenleg az a gondom, hogy egy gépen 3 OS-t használok (attól függően indítom őket, hogy épp mit kell csinálnom), de jó lenne, ha a teljes levelezésemet elérném mindhárom alól mindig... pl ha egy olyan meghajtóra irányítom a levelek tárolását, amit mindhárom alól elérek, akkor lehet ez közös, nem lesz belőle gond?

  • Bici

    félisten

    válasz vancha2 #12 üzenetére

    Értem. És köszi!

    Jelenleg a The BAT-ot próbálgatom, és nagyon tetszik.
    A TB először a gyorsaságával érte el, hogy fent hagyjam hónapokig, de eztán úgy belassult, amikor új levelet akartam írni, és ez elég zavaró volt, amikor neten ráklikkeltem egy email címre. Megállt a FF, Total Commander, és néha még a winamp is.
    Mindezt egy elég régi windóz installon, de akkor is. Ezért szedtem le az Outlook-ot is.
    Eddig a pegasus Mail volt a leggyorsabb nálam, és a PocoMail. De azok nem tetszettek más miatt.
    A RoundCube webmail után valójában egy email kliens sem elég jól kezelhető, és átlátható... :(
    De azért ez nem olyan nagy probléma, mert nem nehéz egyáltalán a TB kezelése, csak az a végtelen egyszerűség a RC-ből utánozhatatlan, de ez nem a TB hátránya, hanem az összes kliensé, és a windows-os ablakrendszeré.

    ui.: modjuk a nyelvek támogatása nekem nem előny, mert a Magyar változatnál idegesített, hogy az egyik mappát ''SENT''-nek hívják, a másikat ''beérkezett''-nek... :D

    [Szerkesztve]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák