Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz VladimirR #52 üzenetére

    Kifejtettem utána, kinek szántam, szvsz, a neveket kicsi gondolkodással odateheted mögé.

    ''nagyban ecseteled, hogy itt a biztonsagrol van szo (s nem utolso sorban szerver rendszerekol), mindezek ellenere atlagfelhasznalokkal peldallozol
    ne feledd, hogy az atlagfelhasznalonak az is szamit, hogyha leul a gepe ele, akkor egy teljeserteku pc-t es oprendszert kapjon, nem pedig olyat, ami folyton korlatozni akarhja ot''

    Te kevered a szezont a fazonnal, nem kicsit. Átlagfelhasználó szinten nem számít a biztonság??? Ki beszélt itt arról, kinek mi a fontosabb. Valaki így dönt, valaki úgy. De erről senki nem beszél most. Nem tudom, minek keverted bele.

    ''ne feledd, hogy az atlagfelhasznalonak az is szamit, hogyha leul a gepe ele, akkor egy teljeserteku pc-t es oprendszert kapjon, nem pedig olyat, ami folyton korlatozni akarhja ot''

    Teljesértékű oprendszertől biztonságot is elvárhat egy ember, átlagfelhasználó is.

    ''szoval annak, aki itt neki all peldallozni, hogy toth jakab 10 perc alatt mit szed ossze netrol, annak uzenem, hogy a cikk szerver operacios rendszerekrol szol
    ennek az egesznek koze nincs ahhoz, hogy egyeseknek nehez a linux hasznalata, mert egy jo szerver megepitese mindket rendszeren hosszu, nehez munka, ami nem utolso sorrban nem keves tudast/gyakorlatot is igenyel''

    Én meg neked üzenem, hogy éppen ezért nem találó a cikk címe. Ráadásul szervereket teszteltek nem szerver gépeken. Szóval az egész sántít. Ez a teszt sem döntött el semmit. Azt pedig egy átlaglinuxos is kiszúrja, hogy már onnan bűzlik az egész, mikor Red Hatot választották ki, ami 4-5 éve arról híres, hogy a legrosszabb disztrib.

    [Szerkesztve]

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Új hozzászólás Aktív témák