Új hozzászólás Aktív témák

  • zLegolas

    őstag

    válasz VladimirR #19 üzenetére

    Bocs de:

    zLegolas:
    Hasonló a téma, mint a vírusok esetében, mint amikor nagyarcú XP-sek mondják, hogy létezik Linux-ra is vírus, ők olvasták ám...
    A kérdés, hogy ki látott már vírussal fertőzött Linux-ot/BSD/Unix-ot ...
    mas tema, hogy ki es minek akarna megfertozni azt a kb 5%-ot?
    feregiro baratainknak nem az a celja, hogy szopjon a linux-os is (ber megerdemelnek, mert erre minden alkalommal verik a melluket), hanem az, hogy a leheto legtobb emberhez jusson el az adott cucc, s a tobbsegnek windoze ketyeg a gepen, meg szarul beallitott ie oslama juzerrel, auutomatikusan OK-ra kattintu pluginnal a juzer kattintto ujjaban

    p.s.: meghogy az XP-sek a nagyarcuak -- ROTFLOL


    1. NEM 5%! 0,005%!

    2. Van egy ismerősöm, egyszer azt mondta, hogy majd ha sokan használnak Linux-ot, sok vírust is fognak rá írni... te ugyanezt állítottad, más szavakkal. Ugye nem gondoltad komolyan! A NET szervereinek hány százaléka Unix/Linux? Legyen kb 1%. (de ennek soxorosa) Az soktízezer gép. És? Hol a tömeges vírusfertőzés?
    A lényeg, hogy ha bármi rendszerfájlok csak úgy szíre-szóra módosíthatók, akkor gáz van. Márpedíg a vírusok és trójaiak ezt teszik, javíts ki, ha tévedek!

    3. Nem állítottam, hogy az XP-sek nagyarcúak, kérlek ne forgasd ki a szavaimat!
    Ha kell elmagyarázom, mi a külömbség a következő kettő között:
    - Az XP-sek nagyarcúak
    - A nagyarcú XP-sek
    Alsó tagozatos téma.

    Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

Új hozzászólás Aktív témák