Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ Mythos

    aktív tag

    Nekem erről, meg általánosságban a hasonló szolgáltatásokról az a véleményem, hogy amíg a szolgáltatók nem adják ''megfizethető'' áron - annak minőségéhez képest persze - addig nem fogják használni az emberek.
    A gyakran emlegetett példa: miért is terjedt el az sms? Mert megfelelő mennyiségú információt lehetett rajta küldeni viszonylag olcsón, és mindenkinek tudta kezelni a telefonja.
    Ez sztem ilyen egyszerű. Nem értem erre miért nem jönnek rá. Ha meg tudják, akkor meg egyszerűen hülyék.
    Ott van a GPRS, nemhogy örülnének, hogy egyátalán valaki használja, nem, még a 10kbyte-os számlázási egység mellé odatesznek egy 5 perces limitet.. no comment. Így persze, hogy elmegy az embernek a kedve tőle.
    És a videótelefonálást sem fogja használni a fene sem, ha kevés embernek lesz arra alkalmas telefonja, mert az új trend szerint a készülékgyártók előszeretettel adján 100ezerért, vagy annál magasabb áron a telefont (igazából annyit kérnek érte, amennyit nem szégyellnek), ill. ha az MMShez hasonóan horribilis áron fogják nyújtani a szolgáltatást.
    A szélessávú mobilnetről meg csak annyit, hogy netezéshez a mobiltelefon kijelzője alkalmatlan, és inkább megvárom amí hazaértek és a már úgyis kifizetett havidíj ''terhére'' nézem meg ami nekem kell. Egyedül akkor van jövője, ha hozza a mostani DSL sebességeket, (nem az elméleti 384-et) fix havidíjért lehet róla netezni, és modemként használni.

Új hozzászólás Aktív témák