Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz X-COM #31 üzenetére

    Néztem, de nem találtam dobozos árakat, csak az OEM-et felváltó 1-pack verziót, az a Home esetében 20e nettó.

    Illetve egy ilyet találtam még: Windows XP Prof. MUI + Vista upgr. kupon

    Rendelésre!; Több nyelvű Windows XP Professional, Vista upgrade kuponnal

    A több nyelvű Windows XP Professional MUI (Multilingual User Interface) operációs rendszer a számítógépes környezettel szemben támasztott összes igényt kielégíti. Legyen szó egy felhasználós környezetről vagy üzleti folyamatok tetszőleges méretű környezetéről, a digitális technológia legújabb fejlesztéseinek köszönhetően hatékonyan optimalizálhatja valamennyi munkafolyamatát.

    A klasszikus OEM csomagolású szoftvert a végfelhasználó csak bizonyos hardver eszközökkel együtt vásárolhatja meg.

    Az alábbi nyelvek találhatók benne:

    Microsoft Windows XP MUI supports the languages below:

    English, French, Spanish, Italian, Swedish, Dutch, Brazilian, Finnish, Norwegian, Danish, Hungarian, Polish, Russian, Czech, Greek, Portuguese, Turkish, Japanese, Korean, German, Chinese, Arabic, and Hebrew

    In addition to the above supported languages Windows XP users also have the additional support for the below languages.

    Slovak, Bulgarian, Estonian, Lithuanian, Thai, Slovenian, Croatian, Latvian, and Romanian.


    Mindezt teljesen kedvező 37e Ft-os áron... A kérdés az, hogy a kupon milyen Vista verzióra jogosít, és hogy létezik-e ugyanez Home változatban is?

    ([link])

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák