Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi

    addikt

    válasz FTeR #17 üzenetére

    Meglepő módon velem volt eme vitád. :)

    Te azt mondtad, az MS HU készíti a honosítást.
    Én pedig azt, hogy nem, a szoftver kint készül, az MS-nek van pár embere a magyar részlegnél, akik koordinálják a munkát, és erre szakosodott nagy cégek végzik a teljes feladatot.

    Nem tartom valószínűnek, hogy közelebb jártál volna az igazsághoz - én nem körbejárkáltam, hanem a valós helyzetet mondtam. :P

    Open Localization: légy szíves, ne kend már ezt is az Open Source hibájának. Az említett hülye szövegek NEM azért vannak, mert hülye openizés elmebetegek csoportban ilyet garázdálkodtak, hanem a fordítandó sztringből NEM lehet jbobat kihozni. Az angol jóval pongyolább nyelv, ott nem kell egyeztetni, és ne mtökölnek olyannal, hogy az OK most gomb, felirat, kallantyú - csak Press OK.
    Egyes sztringek ráadásul ''újrahasznosított'' sztringek - több helyen is bevethetők egy programon belül. Innentől pedig nem írhatod le rendesen, mert egymástól különböző dolgokra is vonatkozhat.

    Mod: érdekesség kedvéért hasonlíts össze egy általad utált fajta programot az Adobe szoftvereivel. Utóbbi tobzódik az ilyen (s) to(from) ésatöbbi megoldásokban.

    Sipi

    [Szerkesztve]

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Új hozzászólás Aktív témák