Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz st.hubertus #354 üzenetére

    én nem szeretnék ott dolgozni, mert olyan érzésem lenne, hogy túlbuzgó vagyok...hetente egyszer kimennék a piacra, és begyüjtenék mindenkit, aki hamisított dvd-ket árul. Egy idő után én lennék biztosan a közutálat tárgya, vagy lelőnének, mert beleköptem valakinek a levesébe.

    Nem a netes társadalmat kellene állandón b*sz*g*tn*, meg szidni minden mediában. Tessék venni a fáradtságot és elsétálni a legközelebbi piacra és álruhában razziázni, mint anno régen a vpop is tette! ki-be járatokat lezárni, aki kifele megy azt ellenőrizni, és ha mindenki elhagyta a piacot, feltúrni mindent! vagy csak szimplán érdeklődőként körbemenni, felmérni, hogy hol vannak ''árusok'' és közel azonos időben lecsapni rájuk!
    De nehogymá nekem keljen tanácsot adni!

    A premier elött láttam az Ü2 első 10 percét - hanggal együtt 5 percet. Ezek után úgydöntöttem, hogy nemnézem (sőt a bemutatót és az így készült műsort sem néztem) és a premier másnapján megnézte az egész társaság (akik akkor ezt a 10-20 percet megnézték) a filmet...és az elsők között leszek a megvételben, mikor megjelenik dvd-n !!! (és nem a piacon veszem meg a ratyi másolatot!!! aminek nem is szabadna ott lennie)

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák