Új hozzászólás Aktív témák

  • Njördli

    tag

    Erre az egész illegál dologra van naon egyszerű példám, h ki és miért bűnöző:

    Vettem egy LP special DVD edition-t még 1-2 éve,és tetszett,ezért a számokat feltoltam gépre,h ott is tudjam hallgatni. Tesóm felrakott egy rakat fájlcserélőt,és azt a mappát osztotta meg,ahol az én EREDETI LP számaim voltak,ergo felkerült a netre.
    Kívülről ez h jön le?
    Kissrác már le is lopta valahonnan a vadiúj LP albumot,és már fel is tette... :(((
    Ha valaki követné h tőlem is letöltötték ezt a számot,akkor miért is lennék bűnöző?Mert megvettem a boltban a csomagot,aztán felraktam gépre h ne karcolódjon a CD-DVD,mert értékelem,és vigyázni akarok rá?Plusz haverom is letöltötte tőlem ip alapján,mert ő is szereti...Akkor ki is a bűnöző?
    És a vége az lenne,h én is mehetnék a sittre,mert illegál számokkal kavartam.
    A példámon alalpulva,meg az utóbbi idők alapján is a ro...dék jogvédők a negatív elemek,állandóan verik a nyálukat h mennyire káros ezmegaz...Ami jó,azt feltétel nélkül meg fogják nézni moziban,még ha drága is a mozijegy,mert ott élmény,és mégiscsak ha pozitív élményt ad a film,nemfog érdekelni h ezer ft volt a jegy,mert JÓ volt.Példa erre bármelyik JÓ film.Ami r@tyi,az pedig nem érdemel akkora elismerést,amekkorát elvárnak...Lehet h azzal is volt rengeteg munka,de attól még h valaki a k@kival dolgozott sokat,attól még nem lesz jó.Persze ilyenkor rögtön előkerül a sírás,h bezzeg a netletöltők miatt van h csőd a film...A sz.gépes játékiparban is van sok játék,ami kritikán alulira sikerül,mégsem szokás h rögtön a letöltőket hibáztatják,mert nem fogy a stuff...
    Sz@rból nem lehet várat építeni,és hivatkozni sem illik rá...
    Nyilván bevételkiesés h letöltik sokan amit meg is lehetne venni,de nem ebbe fog belehalni a világ,plusz mivel így lépnek fel a netesek ellen,én is sok fórumtársammal egyetemben
    bojkottálni fogom a mozit,valamilyen szinten biztos...
    A hozzáállással van a gond.Nagyon egyszerű sírni folyton,mikor gondolkodni kéne,h mivel lehet jobb a helyzet,és nem kéne mindig valakire mutogatni,mert végsősoron mindig mi,felhasználók-állampolgárok-emberkék szívjuk meg...
    Ezt gondolom,és sorry ha valakit sért!

Új hozzászólás Aktív témák