Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz jerry311 #324 üzenetére

    tudnék, de vizsgázni fogok, és még egyszer át akarom nézni, de kb esélytelen :O

    a Batman Begins volt az utolsó film eddig, amit moziban néztem meg. úgy indult, hogy ASVA kampány. na akkor majdnem felálltam a székből és jöttem kifelé... ameddig ez megy, én nem fogok moziba menni. tudom, hogy nem számít az a párezer forint, amit egy évben mozizásra költök, de kéne valami ellen-kampány, hogy azért csókolom-de-álljon-már-meg-a-menet!

    a letöltés filmeknél, zenéknél legális. ezt valahogy nem akarja elhinni az ASVA. egyelőre úgy tűnik, h szerencsére Magyarországon nem tudják átverni a filmforgalmazók azt, amit egész NY-Európában, miszerint, h a letöltés is bűntethető.

    az Üvegtigris alkotóinak meg grats, mert látszik, hogy az összes balhé ellenére is sikerült magyar szemmel nézve kasszasikert csinálniuk. az ASVA meg monnyon le!

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák