Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz parandroid #18 üzenetére

    naiv ugyan nem vagyok, viszont a zeneipart nem ismerem - ellenben elolvastam a irt es megprobaltam megerteni
    itt nem arrol van szo, hogy valami uj, jol jovedelmezo adot akarnak mar megint rahuzni a juzerekre
    a #1-ben levo felvetes csak egy a sok kozul es bar a hir nem emlit tobbet, biztos lehetsz benne, hogy van meg jopar (ha gondolod kerdezz ra WN31e34ed8cuklkent4k...ehh, szoval nala, o biztos tobbet tud errol mondani)
    es nem, a cel nem az lenne, hogy jogvedett anyagok letolthetoek legyenek, hanem hogy megvaltozzon a jogvedelem mikentje (ha masbol nem is, a hirben levo informacioszabadsag, szabad informacioaramlas es egyeb hangzatos szovegekbol ki lehet ezt kovetkeztetni)

    tovabba amennyire tudom, az artisjus-os matricaknak talan van nemi koze ahhoz, hogy az audiovizualsi anyagok letoltese legalis

    azt kellene mar eldonteni a kedves user-eknek, hogy milyen modon kivannak ellenszolgaltatast nyujtani a szellemi javak igenybe veteleert
    -megvenni nem akarjak
    -atalanyt/adot/jarulekot/dijat (nevezzuk, aminek tetszik) nem akarnak fizetni
    -ingyen akarjak es lehetoleg azonnal (a muvesz/iro/eloado/keszito meg dogoljon ehen)

Új hozzászólás Aktív témák