Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lével

    csendes tag

    válasz dabadab #15 üzenetére

    Megy az kiscsillag 38 éves vagyok fősulit végeztem, tanultam egy pár évig ahhoz, hogy menjen.
    Nem tudom melyik mondatom hangvétele utal zaklatottságra.
    Még csak felháborodva sem vagyok egyszerűen próbálok ész érveket bevetni, és nem vettem személyes támadásnak.
    Az utólsó mondatod pedig egyszerűen hozzá nemértést tükröz, ha szerinted ez a dolog egyszerűen egy website működtetéséről szól.

    Egyébként engedd meg, hogy kijavítsalak, ha az ÁAK lenne a topik témája talán nem is kapcsolódom bele. A topik a plussz 100 Ft-ra van kiélezve ami pedig nem az ÁAK pénztárát ''gazdagítja'', ezért szóltam hozzá a topichoz.
    ÁAK: Matricát gyárt és terít és még mit tudom én mit csinál a mi költségünkön.Illetve az e mögött álló humán erőforrás szintén a mi pénzünkből kerül kifizetésre, az enyémből biztosan mivel adófizető vagyok.
    PPO: + 100 Ft díj ellenében kifejlesztett egy sok-sok millióba kerülő rendszert, működteti, felügyeli, apparátust biztosít mőgé de nem az én pénzemből és nem a tiedből illetve nem azokéból akiknek fáj ez a száz forint. Bár bocs az enyémből igen , mivel én kifizetem a százast.

    És minekután nem szeretek szellemi párbalyt vívni fegyvertelennel ezért részemről a vitát lezártnak tekinteném.

    Balesetmentes autópályamatricás jó utat mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák