Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    válasz motogirl #638 üzenetére

    én alaból a szerencse szülötte vagyok. múltkor kocsiba bezárva hagytam a kocsikulcsot, aztán még aznap kinyírtam egy benzines fűnyírót (mert hiába szól a tulaj hogy ott egy vas, ha épp megy a gép és én nem hallok semmit..) és minden napra lőn valami szépség. ahogy ma is:

    bemegyek vodához (momba) leadni szervízbe az adatkarit. egy órát kellett várnom mert oké hogy 4 ember dolgozik, abból az egyik elment ruhát venni a másik ült a körmét buzerálta és nézte a falat majd 20perc után ihhletet kapott rábökött a gombra és hívott ügyfelet magához. elég lightosan nyomják. 7ember várt előttem, ebből 2 feladta és így is 1órát vártam hogy hívjanak. és 4en dolgoznak....
    és amikor végre hívtak kifogtam egy flegma embert, nem értette mi az a kékhalál meg mit tegyek, végül azért megoldotta vhogy. nézett cserekészülék után is nem talált. erre kérdem hogy akkor ugye nem is számlázzátok nekem azt az időt amíg a szervízben van mert addig hogy használnám. aztán említettem neki hogy akkor ezt a központal is megbeszélem és hopp mint villám a fejébe csapott: akkor adok usb-s cserekészüléket. alaból miért nem adott volna?...
    ennyit a mom-os vodáról...

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák