Új hozzászólás Aktív témák

  • ottoyes

    senior tag

    válasz brien #1675 üzenetére

    Na,ilyet kaptam ma.Gyakorlatilag ugyanaz,mint amit előzőleg lebeszéltem az ügyfélszolgálaton...
    "Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!

    Tájékoztatjuk, hogy egyedi elbírálás alapján engedélyezésre került a 70 425xxxx-es hívószámú internet előfizetés díjmentes szerződésbontása.

    A szerződésbontáshoz kérjük, 14 napon belül szíveskedjék eljuttatni kérelmét a 1096 Budapest, Lechner Ödön fasor 6. levelezési címre vagy a 1 288 3393-as faxszámra!

    Kérelmén szíveskedjék feltüntetni a szerződésbontás tényét, hívószámát és ügyfélbiztonsági kódját, dátumot valamint saját kezű aláírását!

    Bízunk abban, hogy válaszunkkal segítségére lehettünk!

    Tisztelettel:

    Harmath Adrienn
    Vodafone Magyarország zrt.
    levelezési csoport

    Az alábbi linken keresztül értékelni tudja ügyintézőnket és válaszunk minőségét. Véleménye fontos számunkra, ezért kérjük, segítse munkánkat a kérdőív kitöltésével! https://surveys.vodafone.com/ultimatesurvey/Surveys/TakeSurvey.aspx?surveyid=5071

    --------------
    Megjegyzés: Az Ön által küldött levél szövegének másolatát az elozmenyek.htm csatolt fájlban találja!"
    namost milyen kérelmet?...mert a szerződésbontást már lerendeztem ott,ahol kötöttem a szerződést..na megyek telefonálni.. :)

    Ottoyes

Új hozzászólás Aktív témák