Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balco

    aktív tag

    válasz FTeR #36 üzenetére

    Azért ez nem ilyen egyszerű:
    - 125 gépről hiába van nyilvántartásom ki melyiknél ül, ha éppen metrón, robogón vagyok úgysem tudom megnézni... Ezenkívül a személycserékről nem tájékoztatnak engem (mert minek)
    - ha meg kell mellém egy plusz kolléga, akkor miért gazdaságosabb átállni az újra?
    - explorer, outlook, office megy xpn is, miért fizetnének az upgrade-ért? Mást nem használnak...
    - a mostani vasak némelyike még az xp alatt is nyög -> új vas megint minek?

    Mindig a legegyszerűbb integrált videos lapot vesszük a legkisebb celeron procival (főnök haragban van az AMDvel), plusz 256 MB RAM, legolcsóbb vinyó. Ha majd a nagykerben legolcsóbban összeállítható gépen nem szenved a Vista akkor lehet áttérni rá (ez min egy pár év)

    Győzd meg a főnököt, hogy a szebb dizájn megéri az új vasat, szoftvert! (mert nekik nincs túl sok újítás amit ki tudnak használni) Nem fog menni!

    Írtál még a fejlődésről: ez nekünk miért fejlődés?

    Ez már nagyon off: de ha megkérem hogy olvassa fel a címsávot akkor nem tudja, hogy mi az! Ha azt mondom, hogy az ablak tetején lévő kék csíkban a szöveg, akkor jó eséllyel megváltoztatta színsémát és azt mondja hogy nincs kék semmi... Alapvetően hülyékkel dolgozom...

    De most aztán jó nagy offot írtam! Sorry!

Új hozzászólás Aktív témák