Keresés

Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz Giant #9 üzenetére

    Igaz, nekem is DIVA-m van!

    Viszont a 256 flash hozza nem volt 12e brutto :)

    A doksija 2 minosegu felvetelt (diktafon) emlit.
    Nem tudod veletlenul hogy lehet allitani ezeket?

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Giant #19 üzenetére

    nekem? :)

    ''Őszintén szólva nem értem, miért venne valaki 512 mega belső memós lejátszót 120 rugóért, amikor egy ilyen cucc 512 mega PLUSZ memóriával kerül max hatvanba. És nagyon jól szól. Meg kisebb.''

    a Divára gondolsz? mert egy iRiver meg egy Diva nem egy kategória. mindkettő lejátszik, stb., gondolom hangminőségbeli különbség sem nagyon van köztük, de
    aki az iRivert veszi 120k-ért, a következők miatt teheti:

    - kicsi (kb. akkora mint a Diva, de az alakja jobb (szubjektív persze:D))
    - extrák
    - tetszik a design

    aki a Divat valasztja:

    - ''csak'' (semmi leszólás vagy ilyesmi) zenét akar hallgatni
    - bővíteni akarja
    - nem akar egy egész életre eladósodni a megvétele miatt :D
    - nincs kedve hosszas köröket futni, amíg sikerül egyet beszereznie

    mindenkinek mások az igényei, van, akinek a fapadosabb Diva is megfelel, van, aki kicsit több pénzt fizet egy iRiverért, még akkor is, ha az hátrányokkal is jár. kompromisszumot kell kötni mindkét esetben, és attól függően választ az ember, hogy neki mire van szüksége.

    üdv és kellemes zenehallgatást!

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Aktív témák