Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raszputyin

    senior tag

    válasz faster #37 üzenetére

    Az IE motorja 98-99-ben készült el, azóta nem nagyon nyúltak hozzá.
    meg is látszik :)
    egyébként biztos igazatok van, hogy tartalmaz mind valami bugot... nem értek a webprogramozáshoz.
    valamiért én mégis azt tapasztalom, hogy ha olyasvalaki csinál egy oldalt, aki egy kicsit is tudja, mi mit jelent, akkor az általában primitív régi böngészőben is kifogástalanul néz ki, annak ellenére, hogy ő csak az egyiken tesztelte. ez hogy lehet? nem lehet, hogy a hihetetlen mennyiségű 0 tudású weboldal-tervező a probléma mégis?
    most magam ellen szólok... a hétvégén egy hozzáértő embertől hallottam, mekkora munkája volt egy weblap IE-konformmá tételével. egyetlen baj volt csak, de az annál kellemetlenebb. a szóban forgó zseniális szoftvertermék ugyanis egyszerűen nem képes valamilyen elemből egy adott mennyiségnél többet kezelni, mert be van építve egy igen szűkös ''hardwired'' korlát.
    ez a bug sztem a C++ megjelenése óta a ''nevetséges'' kategória, de kijavítani se tartana napokig... miért nem javítják? mert az ms filozófiája az, hogy a felhasználó alkalmazkodjék hozzájok, ne fordítva. ez -- sztem -- akkor se volna megengedhető, ha tényleg az övék a lenne legjobb. persze akinek Nagy Testvér hideg, ám szoros ölelésére van szüksége...


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák