Keresés

Aktív témák

  • Esmein

    nagyúr

    válasz Tommmysun #5 üzenetére

    Pl lenyomhatnák a modemes internet elérés árait. Jópár ember férhetne az internethez ilyen módon, ha nem kerülne csillagászati összegekbe+ nem kellene 5-10 órákat töltögetni, amiket én 1 ültő helyemben bevágnék, ha nem adslem lenne.

    "I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

  • shabbarulez

    őstag

    válasz Tommmysun #5 üzenetére

    Nem igazán értelek miért is kellene felvásárolnia DT-nek fatávot amikor már legalább 10 éve ők a többségi tulajdonosok(60%), anno ők vették meg a távközlési monopóliumot.És nagyon jól keresnek rajta azóta is pl. 2003-as év adózott eredménye 70 milliárd forint volt(korábban száz is volt) és jelenleg is hasonlóan nyereséges a cég 2004 első félév méglege 35 milliárd. Szóval nem tudom honnan veszed ezt a hip-hop tönkrement dolgot.

    A név és design váltás csak külsőség tulajdonos váltás nem történne ahogy Westel - Tímobájl esetén sem történt semmi változás maradt ugyanúgy 100%-os fatáv tulajdonban.

    A mobil meg szerintem elég elterjedt kishazánkban, a 8 millió fölötti előfizető elég szép szám, az országok toplistáján is jól szerepelünk ezzel az eredménnyel. Persze most már nem növekszik túl dinamikusan ez a piac mert megtelt, de ezzel nincs orvosság.

Aktív témák