Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Loha #48 üzenetére

    ''Egyáltalán nem biztos, hogy nem szabványos NF4 PCI busza.
    Ha nem lenne szabványos mással is lenne gond bőven.''


    [link] Csak hogy a hangkartyaknal maradjunk..pedig vannak mas gondok is - itt is mar emplitettek parat.

    ''Könnyen lehet, hogy NF4 egyéb sajátosságaival van gond bizonyos esetekben.
    ''


    A vegen az egesz ugyis abban mutatkozik meg, hogy a PCI bus le van fogalva eleg hosszu idore ahoz, hogy a kartya ne kapjon eleg adatot es ez pattogast eredmenyez.

    ''Ha nem lenne szabványos, az NF4 PCI busza, akkor SZVSZ egy X-Fi sem működne rendesen NF4-ben.''

    A problema alaplap fuggo is, mivel mindegyik mas gyartotol van (mas design) es mas a konfiguracio (beepitett/aktivalt funkciok). Ezert lehet hogy egyik esetben mukodik, masikban nem. Szabalyos implementacio eseten nem kene azon morfondirozni hogy most egy bizonyos konfigban mukodni fog e vagy nem.

    ''Nagyon sokáig volt SB Live! -om és hiába jöttek ki hozzá driverek soha sem volt problémamentes.''

    Azert a soha egy kicsit tulzas nem? Nekem siman mukodott amig le nem csereltem A2-re. Egy gondom amire emlekszem hogy udate kellet amikor SSE-s procit vettem meg a W98SE-s idokben. Update utan mukodott rendesen. Az utolso most letoltheto 2003-as XP meghajtok pedig tenyleg problemamentesek.

    ''Mi értelme lenne az egész projektnek, ha a gyári driverrel nem lenne gond?''

    A kxProject meghajtok a zeneszeknek es zeneszerkesztoknek keszultek. Nem azert mert gond volt a gyari meghajtokkal. Ezt elolvashatod a project weboldalan is. Peldaul ezert (is) nincs meg mindig EAX tamogatas bennuk.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák