Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz Raymond #47 üzenetére

    Egyáltalán nem biztos, hogy nem szabványos NF4 PCI busza.
    Ha nem lenne szabványos mással is lenne gond bőven.

    Könnyen lehet, hogy NF4 egyéb sajátosságaival van gond bizonyos esetekben.
    Ha nem lenne szabványos, az NF4 PCI busza, akkor SZVSZ egy X-Fi sem működne rendesen NF4-ben.

    Nagyon sokáig volt SB Live! -om és hiába jöttek ki hozzá driverek soha sem volt problémamentes. 1998-óta nem tudtak hozzá írni egy normálisat...
    Sztem az is sokat elárul, hogy a kX projekt keretében [link] alternatív drivereket fejlesztenek az SB hangkarikhoz...
    Mi értelme lenne az egész projektnek, ha a gyári driverrel nem lenne gond?

    [Szerkesztve]

  • Jaeger

    tag

    válasz Raymond #47 üzenetére

    Örömmel vettem megnyugtató szavaidat azzal kapcsolatban, hogy a creative-val nincs semmi gond, sőt terméktámogatásuk is példaértékű. Örömmel, annak ellenére, hogy kísértetiesen hasonlít a creative képviselőinek oly sokszor hallott magyarázkodására...

    A baj csak az, hogy termékük használójaként rengeteget szívtam, és sok éves tapasztalatom épp az ellenkezőjét támasztja alá. Anélkül, hogy bárki hozzászólását okoskodva ízekre próbálnám szedni (bár minden elismerést megérdemel az a rengeteg energia, amennyit ebbe fektettél), egy dolgot szeretnék példaként kiemelni: az általam hiányolt segédprogramok természetesen nem a creative player és társai (bár hadd válasszam már meg én, hogy melyikből szeretném az eredetit használni és melyik helyett keresek alternatív megoldást), hanem pl.azt, ami nélkül nem tudok hangkészletet feltölteni a kártya memóriájába. Az ilyeneket pedig a 2006 januári kiadású csodadriver továbbra sem tartalmazza - házzátenném előtte 2004 ben jelent meg driver a kártyához. Jó, jó tudom, azért nem volt szükség gyakoribb frissítésre, mert úgy volt tökéletes, ahogy volt...

    Mielőtt felhívnád a figyelmemet arra, hogy a driver az driver, a segédpr. pedig segédpr., elmondanám, hogy a kártyához kapott telepítő cd-n ezek nem voltak szétválaszthatók: a telepítőben ki lehetett választani a kívánt segédprogramot, a driver elől viszont nem lehetett eltávolítani a kijelölést, így, ha segédprogramot szerettem volna felrakni, fel kellett tenni a drivert is. Tudod, azt, amivel az xp el sem indult...

    Jujj, abba is hagyom, már így is többet írtam mint terveztem...Nem ér annyit az egész...

Új hozzászólás Aktív témák