Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    Na ja, ez egy nem teljes értékű pda. A kamera is gyenge lesz az év végére. Úgy néz ki, nem sok mindent szoftvert lehet rajta kütyülni. De kit érdekel, ha beleszeret???
    Nekem nagyon tetszik a formája, 3g-t szívesen használnék, de mivel egy vidéki kisvárosban élek, ide csak jópár év múlva ér el a köv. gen., tehát ez sem hat meg. Az akksit nem szoktam cserélgetni, a kijelzőt viszont sokat nézegetem egy telefonon, ezen pedig gyönyörű. Bár ennyi pénzért inkább választanék egy HTC-t, de szerintem sok területen nagyon be fog jönni. Ha ennél butább lenne, akkor is megvennék, mivel iPhone, a márkanév pedig éppen elég lesz mindenre. Ahogy egy pipával ruhán bármit el lehet adni, egy ágaskodó lóért az autó elején mindenki megőrül, Sony felirattal könnyedén eladható az egyébként 30%-kal olcsóbb Samsung lcd tv (tudvalevőleg a sony adta a lóvét, a samsung a know how-t a közös gyártósoron) egy ideig a Nokia név elég volt az eladások növeléséhez, most meg már sok jó telójaik is vannak, tehát nyugodt lehet Jobs: megint kaszálnak majd

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    Sohasem arról voltak híresek az ''i''-k, hogy olcsók, hanem kimagasló minőségűek egyes területen. Nem mindenben, ahogy az iPod sem a világ csúcsa mp3-ban, de a stílusnak mindig ára van. Az Apple laptopba is az összerakás minősége miatt vagyok belezúgva, meg a programok jó struktúráltsága és együttműködése miatt. Viszont soha nem veszek, mert nem engedhetem meg magamnak. A lexust is imádom, de jó, ha lesz egy focusom...

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    válasz Rezi #110 üzenetére

    Most nem csak emiatt a fórum miatt, de más fórumban is mindig előjön, hogy a Nokia 6310 a félisten. Szokjunk már le róla. Elhaladt felette az idő, ideje lenne tuomást venni errl az aprócska tényről. Aki telefonálni akar, az vesz Motorola DynaTAC 8000X-et, ezt is mondhatnátok. Egyébként meg aki telefonálni akar, az vesz egy Nokia - hogy tetszen a márka - 1110-est.

    Ez az iPhone egy tökéletesen eltalált telefon az adott célközönségnek. Az érintőképernyője valóban egyedülálló a maga nemében. Csak azért, mert én nem venném meg, nem fogom azt mondani rá, hogy hű, de vacak, pláne hogy még senkit nem hallottam, aki használta volna. Már használtam smartphone-t érintőképernyővel, valami no-name kínai volt, 50 font volt az e-bay-en. A stylust szinte soha nem vettem elő, mert mindent el lehetett érni nélküle is, sms-t meg ritkán írtam vele... könnyű volt használni, csak a menü volt idétlen. Pedig annak feleekkora volt a kijelzője. Most egy barátomnál van, semmi baja nincs vele. Ezzel sem lesz, ne féljetek.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák