Keresés

Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz dabadab #50 üzenetére

    hááááát, ha úgy nézed, hogy eléggé kirakatper volt, meg gondolom referenciának is számít a későbbiekben, akkor azért érthető a dolog. annyi hatása remélem lesz neki, hogy a jópofa kiccsávó a ''számtech-szakkörön'' egyszer meggondolja, kell-e ez neki. egyébként meg lehet azon vitatkozni, miért mennyit adnak/szoktak adni, de a törvényben előírt intervallumon bellül a bíróé a mérlegelés jögkore és feladata. a másik meg, hogy egy ma elkövetett ilyen kaliberű bűncselekmény is okozna milliárdos károkat.

    szvsz szerencsésebb lett volna egyébként az elendert is elmarasztalni vagy megróni hanyagság miatt, mert itt azért érezni, hogy ők sem tettek meg sok mindent a hiba elhárítása miatt, lásd a második törés. az tényleg hatalmas égés... :DDD

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • Don Vittorio

    őstag

    válasz dabadab #73 üzenetére

    Elálni az utakat? Lezárni egy hidat? Abban nincs semmi misztikus. Billentyűzettel machinálva produkálni valamit mégis csak más. Nem? A bíró meg a bíróság sem tudja átlépni a maga árnyékát - főként ha az az árnyék furkósbot alakú...

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

  • joghurt

    addikt

    válasz dabadab #73 üzenetére

    Ez a párhuzam már nekem is eszembe jutott. :O

    A tej élet, erő, egészség.

  • velizare

    nagyúr

    válasz dabadab #73 üzenetére

    hát nem tudom. engem úgy neveltek, hogy csak azért ne csináljak én is törvénytelenséget, mert más már csinált ilyet, avgy hasonlót, és szrazon megúszta, mert lehet, hogy én nem fogom. az annyiban más, hogy ott azért kőkeményen beleszólt a dologba a politika is, ami (ugye tudjuk) nagy úr... :O lurvára elegem van már abból a szemléletmódból, hogy én ezt meg ezt csinálom büntetlenül, illegálisan, csak azért, mert megtehetem. de most komolyan, szerinted mit kellett ovlna ítélni? felmenteni őket, és megköszönni nekik, hogy ugyanmár milyen kedves fiúk voltak, amiért rámutattak arra, milyen szar az elender biztonsága? és az, hogy 35000 emberke hozzáférését kirakták az ablakba?! ja kérem, az csupán ártatlan gyerekcsíny volt, és nem okozott tényleges kárt senkinek sem. legalábbis nem szándékosan?! felfüggesztettet kaptak, örüljenek neki, hogy megúszták. mégegyszer (remélhetőleg) nem csinálják meg. priuszuk van, erkölcsi bizonyítványt nem kaphatnak, komoly karriernek lőttek (hacsak nem akarnak mitnick nyomába lépni, bocsi, ha rosszul írtam a nevét). ha jobban utánagondolsz, lehet, ők sem csinálnák meg újra. a téma részemről ezennel lezárva.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Aktív témák