Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz kowk #24 üzenetére

    Én nem olyan régen vettem meg a HL1-t, és GOND nélkül (!) felkúsztam vele a netre! AZóta megvan a CZ is, azzal sem volt gond, és ha lett is volna, ÉN utánna megyek.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Esmein #12 üzenetére

    Én csak a saját esetemet tudom elmondani. Megvettem az Everquest 2-t (rendessen, bótba, cd galaxisban). Hazavittem, de a regisztrációnál a nagy angol tudásom miatt valamit elszurhattam. Letiltotta a CD kulcsot, kb a 3. próbálkozás után. Megvettem még egy példányba, mert játszani akartam vele, és sikerült is regisztrálnom. De, ugye, volt egy felesleges példányom. Megkerestem a hazai forgalmazóját (automex), emilben először (nem válaszoltak), aztán felhívtam őket. A lényeg, be kellett menjek, lediktálni az összes adatot, és 3 munkanap után rámcsörgött az illető, hogy megvan beszélve a SOE (Sony Online Entertiment, vagy mi)-val, és mehetek be. Én mondjuk levásároltam az árát, mert éppen volt mire, de ha az lett volna az első példányom, akkor egy új kulcsal mehettem volna haza, de ha akartam volna, a helyszínen is aktiválhattam volna. NAGYON korrekt módon kezeltek, nem, mint egy bűnözőt, vagy mit! Lehet, nem mindenütt ilyenek, ezt elismerem, de azért van fejlődés nálunk is, pozitív értelemben is!:))

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák