Aktív témák

  • suncee

    csendes tag

    válasz Egon #122 üzenetére

    Igen inkorrekt hozzáállás egy alapjában véve tuningprocesszort (P4 NW) úgy összehasonlítani egy másik, alapjában véve - tömegesen legalábbis - _nem annyira_ jellemzően jól tuningolható procival (XP), hogy csak az egyiket húzod, ráadásul azt amelyik általában kevésbé húzható... Más szavakkal (hogy te is megértsd): nehogymár egy 2.6-os P4-hez hasonlítsd a gagyi 1700-as XP-det, hanem inkább egy 1.8A-2.0A-hoz - 3 GHz-en...


    ERTEM az en gagyi 1700+ om ( bar nem ertem miert kell mondani ra hogy GAGYI, de te biztos tudod ...) veri a 2,66 ost ! lehet ez neked nem olyan nagy szam, amugy minden 1,8A es 2,0A megy 3 gigan ? akkor le a kalappal !
    akkor meg1szer : Ne vegyuk azt az iszonyat szar 1700+ t amit en hasznalok, vegyunk 1 el komolyabbat : AMD ATHLON XP 1,93GHZ 2400PR SOCKET A 38400 ( namost azert ez tuti B stepping eleg komoly tuning lehetosegekkel, lasd magyar emberkenek is megy 2700 mhz en !) de biztos ezt sem jo ha hasonlitgatom a PIV hez , bar akkor nem tudom mit kellene
    es a PIV : INTEL P4-2,0GHz/512K S478 DOBOZOS 35350

    20 ert pedig eleg konnyu alaplapot talalni ( max nincsen rajta ket halokartya, meg serial ata vezerlo, usb2, firewire... erted mire gondoltam )

    A tobbi pedig akkor legyen teljes igy van semmi penzkulonbseg ne legyen a ket konfig kozott de annyiban azert akkor kiegyezhetunk hogy 1 nagyon jo ar/teljesitmennyel allunk azert szembe nem ? En nem akarok rettenetesen okosnak tunni es azt sem irom hogy te baromsagokat irsz kerlek te se tegyed ! ...


    Meg 1 valami :
    Egon: Erre meg csak annyit mondanék, hogy - ha a jelenlegi tendencia folytatódik - a Via-nak nagyobb processzorpiaci részesedése lesz, mint az AMD-nek... Az Intelnek jelenleg _80% fölött_ van, az AMD-nek _20% alatt_...

    ez engem mondjuk elszomorit mert valoban sokkal dragabbak lennek az intel procik ha nem lenne konkurencia, es a HT-ot sem nyomatnak meg meggyozodesem ...

    Ennyi nem akarok flamet telleg, ha gondolod irj meg orulnek is neki de en a vitat lezartam ...
    A reinkarnaciuos tanfolyam eleg jonak hangzik :)

    bye
    u.i. nics kedvem vegigolvasni szal lehet hogy lesz benne egyket hulyeseg...

Aktív témák