Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    Namost van a felhasználó aki baromira nem ért a dolgokhoz. Tehát kattingat, telepítget anélkül, hogy tudná mit is csinál. Van a másik aki azt hiszi, hogy hű de fasza. Az is elég rossz. És van a jó felhasználó (ilyet is láttam már) aki nem nyit meg ismeretlen e-mailt, nem kattingat géppuskaszerűen.
    És van az IT-s fószer aki próbálja védeni a dlgokat. Ezzel egy baj van, hogy ha a cég vezetése nem látja át az informatikai biztonságot és nincs lóvé akkor nehéz bármit is tenni. Dolgozom egy olyan helyen ahol ahhoz hogy egy darab nyamvadt víruskergetőt vegyenek be kell építeni a kövi negyedéves tervbe és ha jóváhagyják akkor a kövi negyedévben megvehetem. Hozták a netet, mondom ok, de akkor ahol lesz net ott kell víruskergető. Jöttek ezzel a negyedéves szarakodással. Megoldottam. Amíg nem kaptam meg a szoftvert addig nem volt net az adott gépen.
    Szal azt akarom mondani, hogy lehet biztonságosabbá tenni a dolgokat, de csak akkor ha a cég is áldoz erre.

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Új hozzászólás Aktív témák