Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    válasz rii #97 üzenetére

    ''és persze az autós-ablakos példád sem jó, mert üvegen át is belátnak prímán. Szóval szájtépés ....''
    Hát az a szarl tűzfalat jelképezi:) a jó tűzfal a sötétített ablak.

    Aki Tescós gépet vesz annak legtöbb esetben rajta van a win. szóval semit se kel telepíteni, hazaviszi, bedugja a kábelt és ennyi.

    ''az a baj, hogy egy alapszolgáltatásnak tekinted, hogy a Win-ben beleintegrálva van az IE.''

    Tudtommal nem kell külön fizetni az IE-ért, tehát alapszolgáltatásnak tekinthető. akárcsak a windows intéző. meg minden amit alapban kapsz a windows cd-n az alapszolgáltatás. (különszolgáltatás pl. az office stb...) Az már más kérdés hogy ugyanezt a szolgáltatást más cégek is nyújtani tudják.
    Ez olyan mintha (maradjunk a klímáknál vagy riasztóknál) veszel egy klímát vagy riasztót és az ára tartalmazza a beszerelést. De lehet hogy te másik céggel akarod beszereltetni. semmi sem akadályoz meg ebben!!!!!!!!!!!!!!!!! (De nem lehet a céget akitől a cuccot vetted arra kötelezni hogy a beszerelést ne vállalja csak azért mert te beszerelési szakértő vagy tegyük fel, ugyanis aki nem tudja beszerelni és semmi más céget nem ismer, esetleg nincs más cég a közelben (ez legyen a utility cd) az nagyon örül hogy alapjáraton be is szerelik neki!!!!!!!)

    És bocsáss meg ha lekezelő voltam, nem szántam annak. (csak akik ''értenek'' hozzá, azok még mindig félvállról veszik a mezei usereket. azt nem állítottam hogy közéjük tartozol...)

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák