Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz NGA #16 üzenetére

    Attól mert neked szar volt, még másnak lehet jó.

    Pedig a magyaron már hétfőn túllendültünk. De azért kérdezem: állítottam, hogy legyen mindenkinek szar? Nem. Csak amikor nem csak "nekem volt szar" hanem most is rengeteg gyereknek szar, akkor tuti a tablet az ami kell nekünk? Nem mondjuk egy mosdó ami használható, uram megbocsáss szobákba is 1-1 asztal esetleg? Vagy, hogy ne úgy kezdjen a szülői, hogy na akkor ki dolgozik olyan helyen ahol stikában lehet feladatlapokat másolni?

    Nem tudom ti hogy kezdtétek, de mi már az ovinál is válogattunk.

    Riszpekt, üdv a való világban. Kukkants le Szabolcsba, less be mi megy kisváros-falu szinten. Na utána válogass oviban-suliban. Zokognál.

    Csak a közvetlen környékünkön 6 iskola van.

    Az f@sza. Nálunk meg 1. Vagy küldöd az elsős gyereket 1 órás buszocskával télen-nyáron be a megyeszékhelyre? Mert közelebb én nem olyan ált. sulit ahova beraknám a kölkömet nincs.
    De tudom, költözzön el mindenki. Teszik is egyébként, leginkább el a nyugati határ felé vagy meg sem állnak egy másik országig. Ezzel van egy bibi: akinek nincs az mit csinál? Pontosan: beszívta. A gyerek is, majd talán neki több szerencséje lesz és kimenti magát és a leendő családját a posványból.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák