Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DigitXT #4065 üzenetére

    Ez igen. Szép eredmény. :C A zene is jó, Önök a panoráma 870-ik adását láthatták PH! módra. :D

    Helyzetjelentés, mivel újra nyertünk tegnap, a játék most egy elég erős csapatot sorsolt nekünk. Az 1400 pontért fogunk küzdeni basszus. Érdekes, hogy a serlgeik számán ez nem latszik meg, valószínű direkt szervezett/újraszervezett csapatról van szó. Csehszlovákok- nak hívják magukat, szlovákul kiírva.... A 2-tól a 9-ik helyig ők vannak, meg utána a felső közepsáv is az övék, és még sok legendary 120-as csak futott egy par ezrest az ticket idő miatt gobdolom.
    Ebből azt szűröm le, hogy inkább a helyezést veszi figyelembe sorsoláskor. Most megint 140 helyezést ugrottunk, ami rengeteg. Ilyenkor aztán mindig visszapofoz minket valamelyik odavaló csapat a helyünkre, ami kb. 380-425 között van. Jól ki van ez találva. Úgy számolom, hogy legalàbb még 5-6db 30-32k-s (4 pályás verseny) tag kellene hogyha valóban előrébb szeretnénk jutni, és stabilabbak legyünk. A gond az hogy a régi tagok között akik szórakozásból jatszanak, nagyon sokan gyengék már ide. De a játék örömét, és a azt hogy továbbra is köztünk maradjanak nem veszem el tőlük/ nem adom fel. Annyira meg nem vagyunk teljesítmèny orientáltak, bar már sokan nem igy gondolják az új jó jatékosaink közül.
    Kezdem jobban megérteni a ti 2-3 hónappal ezelőtti helyzeteteket. Amúgy sem nagyon van rá hely/csatorna ahol toborozni lehetne. A Facebook csoportbab 46 fő van össz.
    Ma onnan belép egy srác hozzánk aki jelenleg 35k-t tud ezen a versenyen. Persze az rajtunk már nem segít.
    Este meg kilépett egy őstag aki kb ezen a szinten volt.... :N

    Egy biztos, amióta átvettem a csapat irányítását egyszemélyben azóta a 3000-ik helyről a 310-ik helyre jött fel a csapat. Legalább 80 főt rúgtam ki 2 hetre visszamenőleg folyamatosan screenshotolva a pontokat. Csak a 0 pontosakat rúgtam ki, és csak akkor ha már rég nem játszott, és először csak a kicsiket, utána a nagyobbakat. A facebook segítségével azóta 7-8 stabil taggal már jobbak vagyunk. Igaz ebből kb. 3-4 az aki jól is játszik.....
    De a TOP300 körül még nagyon megégetjük magunkat, az egy kegyetlen vízválasztó.....
    Nektek pedig sok sikert, el tudom képzelni, hogy ott fennt, hogy meg kell küzdeni.... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák