Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz misi_belucci #3125 üzenetére

    Én is csak ezzel játszok azóta telón. Volt olyan hétvége amikor a coint gyűjtöttem, hogy csak az evés idejére tettem le.
    Ezért lettem hirtelen Legendary 10 (minjárt11), pedig kb 1 hete azért alaposan visszavettem belőle.
    Akik korábban kezdték, állítólag könnyebb volt farmolni a coint, sajnos én csak most áprilisban szedtem le, és hát nah, eléggé seggelni kell ahhoz hogy egy járművet épkézláb szintűre felesszünk. nem beszélve arról hogy amióta van ez a team, azóta az összes coinom ebbe ölöm. De most ennek vége, 1 az hogy már nincs több, 2 hogy nem minden a fejlett jármű, ha a kiegészítő tuningok nincsenek még felnyílva. Így kicsit ráérősebbre veszem. Most elkezdek újra coint gyűjteni, mert most meg nincs. Elment kb 1.5-2 millió ezekre a versenyekre.... Közben meg annyira nem toltam a ládagyűjtögetést.
    Amúgy ezek a 2250 coin-os ládák csak szerintem nevetségesek egy olyan játékban, ahol ha már valamennyire fejlett járműveid vannak egy fejlesztés 64K coin? Mert Gold szintnél még OK, de később igazi röhej szint.... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák