Új hozzászólás Aktív témák

  • Ipse89

    tag

    Ismerkedsz egy lánnyal chat-en/MSN-en/közösségi portálon... Megismered eg kicsit a személyiségét, a múltját, az életfelfogását, de maradnak "foltok" amit csak személyes találkozások után derül ki ( jobb esetben) Amíg; nincsenek meg a hiányzó részek a delikvens személyiségéből, addig Te "képzeled" hozzá, hogy teljes legyen a kép. Az ilyen félig valós, félig általunk "definiált" tündérekbe brutálisan bele lehet szeretni :((( A baj, hogy 100 esetből 99,5 ször ez tényleg csak illúzió, mert a lány személyisége valójában nem is olyan, kiderül esetleg hogy nem is hozzánk való, kiderül hogy mást szerete, kiderül, hogy csak barátként néz rád... és ez meg nagyon illúzióromboló, és tud olyan rossz lenni, mint egy szakítás, vagy egy elcseszett randi. :((

    Frankón megírtad, olvasatta magát, és a jövőkép a végén az nagyon oda passzolt :R

    Ezért ilyen oldalakon, ha tényleg olyan lányt keresel, akivel komoly kapcsolatot szeretnél, nagyon fontos, hogy a találkozás megoldható legyen. ~5-8 óra MSN/chat után, pedig találkozni kell vele szépen, hogy még az elején, körvonalazódjon ki, hogy ő tényleg ideális választás, vagy nem.
    A chat/társkeresők, csak elindulni segítenek, viszont a többi a Te feladatod :K

    ( Ha jól tudom, elolvastad az írásaimat, tudhatod, hogy nekem sem volt fenékig tejfel a magánéletem régebben :U És most szerdán lesz 2 hete, hogy a szerelem rám talált, amihez nagy reményeket fűzök én is és Ő is, okkal, mert tényleg "egymásnak teremtett minket a sors"
    ZIWIW -lovehunter... itt ismerkedtünk meg... ;] ;) )

    szerk.: Amíg nem találkozol olyasvalakivel, aki eltudja csavarni a fejed, addig ez a lány kísérni fog. :U Személyes tapasztalat :(( Szóval ilyenkor nem szabad megzuhanni, csak menni előre, és ismerkedni :) Aztán ha egy horogra akad ;] az előzőre mosolyogva gondolsz vissza ;)

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

Új hozzászólás Aktív témák