Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Fooler89 #74 üzenetére

    Elvakult és feldolgozni. Ha háborút akarsz akkor irány Irak, azt hiszem itt nincsenek kamikáze Linuxosok, meg háborút bukott katonák, hogy feldolgozzák a történteket. Ha valaki annyi pénzt beleölne a Linuxba mint az Ablakokba onnan indulna a fair play. Körülbelül meg kit érdekel ki mit szokott meg hamarabb. Egyik csaj Apple-n nőtt fel és lövése sem volt hol találja a meghajtókat az Ablakokban. Érdekes módon napi fél órát töltöttem Linux olvasgatással 1-2 naponta és ma már mindent vágok mint ló a répát benne. Azt meg, hogy melyik OS mit nyújt ne ragozzuk tovább, Linux is tud olyat mutatni amit egy Win sohasem és fordítva is.
    Mondjuk egy 25 perc alatt felismert USB-s egeret nem neveznék annyira előnynek, de ha bejön uccu neki :DDD

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Fooler89 #78 üzenetére

    Nem bántásképp de pihenj egyet. Igen minden topikot telespammelek Linux szavakkal, és igen az egerem kínai de lehet a tied is, de szerintem úgy a 90%-uk. Nem rossz elképzelés a vallás alapítása sem, Amerikában tuti vevők rá a népek. Szerintem a hasonlat elég merész, 2 nap alatt megtanultam az alapokat autószerelő sulinak a koleszában vagyok és hidd el 6 év alatt tanulnak meg csak pár "alap" dolgot. Képzeld évtizede Windows-t használtam, fizettem érte, most meg Linuxon vagyok. Nem kell együtt élni élni vele ez csak egy OS nem feleség vagy anyós. :))

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Fooler89 #127 üzenetére

    Less QQ more Pew Pew. Egy kis matek.
    "olvasd el a #80 hsz utáni hszeket" 80. hsz. után már csak egy darabot írtam én innentől kezdve már tárgytalan amit írtál.
    Gondolom még mindig nem érzed, hogy van egy kis különbség 6 év tanulás és 2 nap között, és a mai világban igenis le kell ülni gép elé megtanulni az alapokat mert szinte mindenhol ott van a számítógép és ha éppen nem futja valahol Windowsra csak Linuxra akkor lehet el tudsz indítani egy böngészőt. A tudás a legnagyobb fegyver károd nem lesz belőle sohasem. Hobbiból DOS-ozni szoktam egyébként, detto mindegy.
    "mindenkinek nekiállni " ez dettó nem rám vonatkozik egyelőre egyes számban nyomulok. És a végén ott az enyhe célzás arra, hogy mindenki Linux buzi és semmi más nincs a földön, aki azt használ. Ez meg nekem unalmas. Adok egy pingvint mindenkinek csak legyen annyi ennek :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák