Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz t72killer #1 üzenetére

    El nem tudom képzelni hogy hogyan lehet kamerásat nézni, akkor már inkább elmennék moziba pedig rühellem a mozit. Nekem olyan hangos, hogy szó szerint rosszul vagyok tőle pedig nem hinném, hogy valami szuper érzékeny hallásom lenne. A másik meg ha veszek rágcsálni valót akkor vennem kell hozzá italt is és kizárt, hogy egy másfél-2 órás film alatt akkor ne kelljen WC-re kimenni, így lemaradok jelenetekről és miközben átküzdöm magam a sorok között másokat is megzavarok és akkor még nem is beszéltem a bunkó, telefonozgató, nem vicces jeleneteken is hangosan röhögcsélő embereken vagy amikor hátul a lábával basztatja az ülésem.

    Direkt azért jelenik meg a blu-ray 3-4 hónappal a mozis premier után, hogy betereljék a lehető legtöbb embert a moziba én pedig akkor is kivárom a blu-ray-t. Sajnálom de ki nem állhatom a mozit pedig hajlandó lennék fizetni ha otthon nézhetném meg mondjuk nem sokkal a mozis premier után.

    Thanos was right.

  • Romvr

    őstag

    válasz t72killer #1 üzenetére

    A magam példájából kiindulva ha érdekel egy film akkor megvárom míg lecseng a mozi és megjelenik legalább 720p változatban. Ha megnézést követően tetszik a film és esetleg látványra is jó volt akkor elmegyek moziba 3D-ben megnézni. Mivel addigra már csak "futottak még" kategória ezért tuti jó helyen fogok ülni és nem lesz nagy nyüzsgés sem :D

    "El nem tudom képzelni hogy hogyan lehet kamerásat nézni"
    Na igen azok csak arra jók hogy aki nagyon rá van izgulva egy filmre az megnézze gyorsan és mondhassa hogy ő már látta. Már amennyit lehetett régen látni egy filmből ilyen módon.
    Amúgy én már 720p alatt sem nézek filmek mert azért egy FHD TV-n már az alacsonyabb felbontás bántja a szemem. :U

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák