Új hozzászólás Aktív témák

  • Úgy döntöttem fél éve, hogy váltok 7-re. Különböző okok miatt. DX10.1-es alaplapi igp, asztal gyorsítás, multimédiás képességek jobb kihasználása stbstbstb. Ami szar volt eleinte az a kinézet. Az, hogy minden teljesen máshol van és nincs lehetőség xp-s "nézetre"(nem a téma a lényeg, hanem a dolgok elhelyezkedése). De persze ez nem volt gond, a második-harmadik héten már általában megvolt minden. Ami XP-nél sose vlt azok az apró megállások, néha a mp tört részére megáll az egér mutató. Általában netezés közben. Mitől van azt nem tudom, bár mostanában egyre kevesebbszer.
    Sokan mondják itt, hogy az XP-t karban kellett tartani, meg hogy instabil, meg hogy pár hónap után reinstall meg ilyenek. Konkrétan a saját gépemen 2évig futott és általában utána hardver váltás miatt reinstall. Faterom gépén is általában 2-3 évet eldöcög, a harmadik év vége felé már tényleg lelassult, de karbantartással helyre hozható volt. Szerintem a 7 is kb ezt fogja hozni, de majd meglátjuk! Sose voltak kékhaláljaim xp-n, csak ha valami buzerált drivert, vagy valami tapló szoftvert telepítettem. W7 alatt is volt már, pont ugyan ezen okok miatt. x64 alatt volt eddig vagy tíz régi jól működő progim amiket le kellett váltanom. Újabbakra, amik ugyan számomra nem voltak használhatóbbak, cserébe nagyobbak a rendszer követelmények, több helyet zabálnak és van rajtuk csingi-lingi.
    Szerintem a W7 igenis jó rendszer, az XP is az volt már az SP 1 főleg a 2 után. Számomra a 7 csak amiatt maradt fent, mert a hang/video -rendszer új alapokon fekszik. Szerintem akinek régebbi masinája van és állandóan frissíti az XP-jét nincs hátrányban semmivel. A kőbaltára meg már más is reagált, azért nem fejlesztették mert nem volt rá szükség. A kőbalta úgy tökéletes ahogy van. A fém kalapács meg másra van. szerintem a tegnap hardverén ha az XP ma jól frissítve van és értelmesen van kezelve, akkor nincs nagy hátrányban a 7-el szemben. Egyébként a kézreálló redszerről annyit, hogy számomra a régi jobban bejött és hamarabb megtaláltam a dolgokat ;) ez szerintem csak megszokás kérdése, hamarosan az újat megint gyorsabban fogom kezelni mint a régit.

    szerk: Ja meg még valami. Mióta a 7-est használom azóta rühellem az MSN-t is megnyitni, nem képes kisikonban futtatni az óra mellett, el kell rabolnia a helyet a tálcáról. Ráadásul kettőt, mert valami bibije van neki. Nem is értem. No meg néha vannak ilyen finomságai, hogy ablakok nem jelennek meg, mikor fel kéne ugorniuk. Hát van ilyen. Van még mit javítani. Várjuk az SP1-et.

    Morden, gtasystem, befejezhetnétek már ezt a süket vitát. Szerintem már mindenki érti miről beszéltek, ménd két álláspontot látjuk, felesleges itt tovább tépnetek egymást. Szerintem egyikötök sem volt minta fórumozó. Mellesleg ez az ár érték marhaság tényleg hülyén hangzik, egy XP-vel, hiszen használtan "nem" lehet oprendszert venni.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák