Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz PazsitZ #68 üzenetére

    Valóban igen gyér az aktivitás arrafelé, még közösségi oldalakon igen aktív személyektől is láttam már feltenni olyan kérdést, hogy "Is anybody still using Google+?", de valahol el kell kezdeni. Boldog-boldogtalan beregisztrál, egyszer-egyszer felnéz az oldalra, aztán szép lassan odaszokik. Vagy nem. De az Android felhasználókat viszonylag könnyen áttérítheti a Google a Facebookról, ha okosan játszik és végül is elég a közösségi oldalakon aktív személyek pár százalékának "áttérítése", a többieket magukkal viszik.
    Én személy szerint már áttértem. Na jó, ez így nem igaz, mert sosem voltam túl aktív Facebookon, csak pár személlyel való kapcsolattartás kényszerített rá, hogy gyakrabban lépjek be havi egynél. De a Google Plus-t szívesebben használnám, még a nem nyilvános időszakban sikerült bejutnom és azóta rendszeresen látogatom és figyelem a fejlődést. Nagyon lassan, de beszivárog azért a köztudatba, hogy ilyen is van. Nem mellesleg stabilabban működik, mint a Facebook... bár majd meglátjuk ez hogy változik, ha egyenlő mértékű lesz az aktivitás a két oldalon. Az viszont eltarthat pár évig tényleg.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

  • Youri

    veterán

    válasz PazsitZ #68 üzenetére

    A fb is valahol elkezdte, és közel sem volt ennyi felhasználója ennyu idő után, ráadásul akkor ott volt a myspace, mint etalon...

    RTX ON

Új hozzászólás Aktív témák