Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karness Muur

    csendes újonc

    válasz Somatom #28 üzenetére

    "digitális asszisztenseknek bizony nem annyira szelektív a hallása, mint szeretnénk. Ez persze jobban belegondolva egyáltalán nem meglepő, hiszen folyamatosan figyelniük kell, ha észlelni akarják nekik szóló utasításainkat, viszont így azt is „kihallgatják”, amit jobban szeretnénk titokban tartani" "Sztem kevered a szezont, a fazonnal. Figyelést írsz, de az adatküldést kritizálod." Igen, valóban mert a cikkiró összemosta a kettőt. Úgy állította, be mintha a kettő nem menne külön-külön és csak a távoli gépen lehetne beszédetfelismerést végezni. "Nézd meg ezt a videót." Aranyos vagy, hogy megmutattad, de én írtam le mit látni a videóban: "szofelismeres beszedben, pentium1 100mhz, 16mb ram." az feltünt hogy ez idézőjelben van?: "Ha nem figyel folyamatosan, akkor honnan tudja, hogy éppen neki szólnak? Úgy, hogy folyamatosan figyel." csak mert ezt nem én írtam..... eza hozzászólásból van amir válaszoltam. Ezt ítrtam én: "Csak az alexa szora kell figyelnie. masra nem. Ha az alexa szo elhangzik akkor kezdi el tovabbitani a hangot a kozpontba, ahol a mondatot elemzi a nagygep."

Új hozzászólás Aktív témák