Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    egy icsit misztikumnak tünik nekem is ez a nagy kábelezgetés , meg bejáratódás.
    Mert az én rendszeremhez gyárilag olyan kábeleket adtak mint ami a fülhallgatózsinór, na azt azért lecseréltem egy erenként 5mmes réz hangfalkábelre és semmi különség nem volt a 2 kábel között.
    ÉS nem azért mert nem hallanám a különbségeket.

    A másik, meg nem akarom a cikk irójának a tudásást megkérdőjelezni,de ha az utolsó képeken az ő rendszere látható akkor azt nem tudom, hogy milyen feng-sui szerint sikerült igy elhelyezni, mert 5.1 hez nem igazán jó ha a frontok egymás mellett vannak, még stereo esetén sem. a panell lakás akusztikájáról nem is beszélve.

    Félreértés ne essék én is nagyon szivesen áldoznék és tanulnék másoktol dolgokat, de néha azt érzem, hogy csak egymást próbálják tullicitálni, hogy kinek nagyobb az a bizonyos és ,hogy dicskedni tudjon a másik elött és ha valami mégsem válik be csak simán ráfogja, hogy ezt nem hallod ki , pedig van különbség.Ezeket a megfoghatatlan dolgok nélküli magyarázat viszont érdekelne, tisztán tárgyilagosan és gyakorlatiasan, hogy mire kell odafigyelni amikor az ember erősítőt vagy hangfalat választ.

    DE ilyent még nem találtam , a legtöbbször letudják azzal, hogy meg kell hallgatni vagy, hogy csak a high end jó. és alsóbb kategóriában nem is lehet kihozni tisztességes rendszert.

Új hozzászólás Aktív témák