Új hozzászólás Aktív témák

  • frescho

    addikt

    válasz bambano #49 üzenetére

    bambano: Az alkalmazottak 99%-nak nincs jogosultsaga elerni azokat a parancsokat, amikkel a lehallgatast ki lehetne mutatni es 1-2 embert leszamitva a LIG-be sem lephet be. A lehallgato rendszer folyamatosan megy es fuggetlenul elerheto. Ezert azt tudjak, hogy figyelnek, csak azt nem, hogy kit.

    Geller_1972: Amit irtam a muszaki megvalositasrol szol. Ez az egzakt resz, technikailag jol kovetheto az egesz. Eddig itt errol szolt a diskurzus.

    A lehallgatashoz elvileg biroi engedely kell, aminek megletet a szakszolgalat vizsgalja befogadaskor. Na ez az, amit nem lehet kovetni...

    Szerverteremben mindig lehetoseg van monitor portot letrehozni es oda a forgalmat atiranyitani. De honnan tudod, hogy mit akarsz monitorozni, ha en ugralok a kavehazak kozott? Megfelelo teljesitmennyel lehet monitorozni a BIX-et is, csak nem tudom mi birna akapacitassal es kepes elerheto idon belul feldolgozni.

    sdfasdc: Telefonvonalakat vittek at FM transzmitterrel olyan helyekre, ahol nem volt kiepitett vonal. Hogy ez milyen savon tortent nem tudom, de nem elkepzelhetetlen, hogy egy ilyenbe hallgattal bele.

    [ Szerkesztve ]

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák