Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz #75376384 #179 üzenetére

    Mert miért? Attól, hogy egy honlapon listázva van olcsóbbak vagy drágábbak lesznek a termékek? Ne már. :N Arról nem is beszélve, hogy az átlagokból vont számszerűsített statisztika mutatja meg inkább a különbséget, mintsem valaki, mondjuk Gombóc Artúr egyéni percepciója.Mert lehet Gombóc Artúr csak a csokit szereti, ami Svájcban jobb meg olcsóbb, de sajnos az átlag az nem ilyen fogyasztói kosárral rendelkezik.

    Kíváncsiságképp ránéztem a svácji Lidl újságra. Csirkemell 6000 Ft/kg, disznóhúsfilé(wtf?) 12000 Ft/kg, sonka 15000 Ft/kg, egész csirke 2200/kg, üveg bor 2000-5000-ig, liter tej 550. Hát nem győződtem meg, hogy arrafelé milyen olcsó... A minőséget elhiszem, hogy jobb, mert az tudvalevő, hogy ide az EU a silányabb termékeket önti, de abban nem vagyok biztos, hogy a hazainál jobb...sőt. Egy Pick, vagy Herz, vagy Tokaji, Villányi szerintem nem egy gagyi kategória, akinek ez nem elég jó annál valami más probléma van.

    Ha pedig Zürich a legdrágább akkor az összehasonlítás pont jó, mert idehaza Budapest a legdrágább.

Új hozzászólás Aktív témák