Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Az első cikk amit olvastam róla múlt héten, hogy hatalmas népszerűségnek örvend, annak ellenére hogy (és kb. felsoroltak mindent előre ami miatt "bedőlt", már ha lehet annak nevezni, hogy a nyilvánvaló kamu volt végig).

    Mondjuk pont alátámasztja hogy az emberek a sz*rt is megveszik ha odaírják mellé hogy *coin. Senkit nem sajnálok aki ebben részt vett és mindent elbukott amit beletett. Egy normális befektetést tovább mérlegel az ember mielőtt beletesz egy fillért is, mint ennek a szutyoknak a teljes élettartama volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz section9 #18 üzenetére

    Most jó világ van a kriptoban, tőzsdében, dől a lé minden hülyének aki az elmúlt ~1 évben bármit vett bárhol. Attól még kb. nincs kockázatosabb befektetés ezeknél (és akkor maradjunk a standard adok-veszeknél, tőkeáttét meg hasonló plusz kockázatok nélkül). Más nevében is elnézést ha inkább nem ugrik mindenki fejest bele. És nem csak az a két lehetőség van van hogy egye az infláció a pénzt, vagy döntöm bele a legkockázatosabb eszközökbe a végtelen hozam reményében. :U

    Ha valamit meg lehet tanulni a történelemből (a piacok visszamenőleges statisztikája is történelem), hogy a jó világnak időszakosan mindig vége szakad egyszer-egyszer, és van amikor csúnyán és hirtelen, és sok világmegfejtő zseni, aki most szakít a *coinokon, Teslán, stb., örülne ha csak az évi 5% mínusszal kellett volna inkább számolnia.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák