Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kételkedem

    addikt

    válasz psyho85 #22 üzenetére

    Ne keverjük a szabadságot és a szabadosságot.
    Ezzel természetesen egyet értek, mint ahogyan azzal is, hogy ésszel kell, kellene használni a netet és ezt a gyerekeinknek is megtanítani. Nekem sem tetszik az általános elhülyülés. A magam részéről ez ellen annyit tehetek, hogy a gyerekeimet megtanítom arra, ami szerintem helyes.

    Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

  • Flame_

    tag

    válasz psyho85 #22 üzenetére

    Van némi igazságod abban, hogy nem sok széles körben érzékelhető pozitív hatása volt az idézett felkiáltásnak, de sztem akkor sem a rossz hír hozóját kell kárhoztatni azért. Ezek a - sok szempontból nagyon laza - erkölcsök fél-egy-két-három millió lakossági internetkapcsolat létezése előtt is léteztek, legfeljebb nem szúrták ki a szemed a Napiszaron. Tíz éve, amikor én voltam az általános iskola végén akkor is pont úgy szopott szinte napi szinten a hetedik-nyolcadik osztályos csajok "krémje" egy átlagos Zuglói suliban, mint most. Pia meg cigi is volt a megfelelő körökben. Rosszabb helyeken meg kaparós sorsjegy az összes uzsonnapénzből, stb. Állítom, hogy ez húsz vagy harminc éve is így működött. Legfeljebb fű nem volt, meg persze képek mindenféléről iwiwen/myvipen.

    Hozzátenném, hogy rohadt álszentnek tartom, hogy a "kis ribancokról" pl. beszélünk, de arról nem, hogy sok 12-13 évesen már menstruáló lány és 1. magömlésen túlesett srác egyszerűen nem tud mit kezdeni a szexualitásával. Merthogy a gyerekkorhoz képesti hormonális változások miatt olyan neki igenis van - azaz hogy kéne legyen. De nincs. Leginkább mert teljesen abnormálisnak tartja az álszenteskedő fanyalgó társadalom nagy része, hogy ők együtt legyenek. Valódi felvilágosítás, segítség és tér kibontakozni meg nem sok van, pedig kéne. Tévé meg igen. Guess what :) És ezen a "jajjj, ez a szabadosság meg az elhülyülés!" jellegű fanyalgás pöppet sem segít. Az elhülyülés része az is, hogy nincs az ilyen dolgokra a társadalomnak "immunrendszere", nincs társadalmi vita kb. semmiről. Ez pedig sztem sokkal súlyosabb mint pár kislány egy szál bugyiban, cukorpéniszt szopogatva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák