Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psyho85

    aktív tag

    válasz Flame_ #24 üzenetére

    Hogyan lett ez dupla (kávé? :) ) ?

    [ Szerkesztve ]

    Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

  • psyho85

    aktív tag

    válasz Flame_ #24 üzenetére

    Egyetértek. Sokkal egyszerűbb fanyalogni :D ! De: lehet én jártam rossz helyre, s nem vagyok ezáltal elég menő, de azért szerintem jelentősen lement az az életkor, amikor cigihez vagy akármihez nyúlnak a gyerekek.

    "Ezek a - sok szempontból nagyon laza - erkölcsök fél-egy-két-három millió lakossági internetkapcsolat létezése előtt is léteztek, legfeljebb nem szúrták ki a szemed a Napiszaron [...] Állítom, hogy ez húsz vagy harminc éve is így működött. "

    Igen, x éve is voltak ilyenek, de akkor még nem volt lehetősége ilyen mértékben "közkincsé" válnia! Lehet nem vészes egy csokikukit szopogató miniribi a májvipen, vagy akárhol, de mégis: ez elfogadottá vált? Komolyan? Nem kenyerem a prűdség, vagy az álszentség és lehet, én reagálom túl, de nekem ez már sok. Ez szerintem már bőven egyfajta "techosokk". Ha egy lehetőség adott, nem jelenti azt, hogy feltétlen élni kell vele: levághatnám én is a szomszéd fejét egy láncfűrésszel és feltehetném egy videomegosztóra. Ez persze csúsztatás, túlzás, de az elv a lényeg.

    Azért beszélünk "kis ribancról", mert azzá vált. Írtam azt is, hogy nem feltétlen az ő hibája: tessék kopogtatni a tisztelt szülőknél. Szóval a felvilágosítás témában is egyet értünk. Szar lehet utólag észbe kapni, amikor a kislányuk már egy szál bugyiban cukorpéniszt szopogat, amit láthat bárki ember fia.

    Szerk.:
    @ Kételkedem: "A magam részéről ez ellen annyit tehetek, hogy a gyerekeimet megtanítom arra, ami szerintem helyes."

    :R

    Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Új hozzászólás Aktív témák