Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz julius666 #49 üzenetére

    "Csak azt elfelejted, hogy a fizikai formában megjelenő újságok költségei jóval nagyobbak, mint a netes lapokéi, függetlenül attól milyen tartalom van bennük. "

    Biztos vagy benne? Teny nincs, nyomtatasi terjesztesi koltseg. De van szerverpark. Peldaul a PH-t sem hiszem, hogy egy p3-as szerver szolgalja ki. En inkabb azt mondanam, hogy mas jelleguek a koltsegek. De ha jo minosegu cikkeket akarsz latni, akkor az ujsagirokat ugyanugy meg kell fizetni.

    " A PH-nak is jól körülhatárolható olvasói tábora van."
    De egy fizetos PH-nak fizetesre hajlando olvasoi tabora van. Ha reklamoznek, szivesebben reklamoznek egy olyan oldalon, ahol tudom, hogy van X fizetesre hajlando olvaso. Mert hiaba reklamozok szoftvert 10X olvasonak, ha az olvasok nagy resze blood steve...

    "Én konkrétan nem sírnék azért, mert néhány portál kihal, szvsz így is túl sokan vannak."
    En peldaul szivesebben latnek egy fizetos PH!-t mint egy nem letezo PH!-t. Ha jol tudom a PH! is kuzd olyan problemakkal, hogy mi az a szintu reklam ami meg nem zavaro, de hozza a szukseges bevetelt. Volt is oltas anno az X10 reklam miatt. Az mar eleg sok embert zavart...

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák