Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minekaz

    csendes tag

    Sok alaplapot kiprobaltam mar (asus) es soha sem csalodtam egy asus termekben sem eddig lehet hogy csak szerencses vagyok de lehet hogy inkabb korultekinto.
    Az igaz hogy az asus jelentos minoseg csokkenest mutat de ez csak a vasarlok hibaja mert mi a fogyasztok tudjuk csak rakenyszeriteni a gyartokat hogy jobb termekeket csinaljanak. hogy hogy?
    Ugy hogy kiokosodunk a hardverekkel kapcsolatban es utananezunk reszletesen annak amit venni akarunk es megvarjuk a fuggetlen lapok es hardware tesztelo oldalak oszinte velemenyet(persze ezek neha kapnak egy kis extra manit hogy szepeket mondjanak es egy szet tesztelt es ellenorzott darabot kuldenek a tesztre)
    Sokan csak azert vesznek fullos lapokat mert a havernak is az van es nem akarnak kimaradni es a gyartok ezt tudjak igy inkabb a minoseg helyett a divattal probalnak eladni sokat kevesbol osszerakva dragan.
    Szoval nem a gyartokat kell szidni hanem magunkat hogy miert nincs igenyunk minosegre es miert nem tanusitunk turelmet a beszerzenel.
    En szemely szerint imadom az ASUS ROG szerias cuccokat sok gond volt az elejen a RIIIE lapokkal de az AAA...val kezdodo szeriaszamuak mar tutik azok mar a legujabb bios-al jonnek es nem hagynak cserben.

    i7 920 4.2Ghz 1.29v 24/7 max 59c prime95, 6GB XMS3 1600, ASUS RAMPAGE III EXTREME, 2x INTEL x-25M 160GB SSD RAID0,WD scorpio black 320gb,3x GTX470 3way SLI, Corsair H-50, CM Silent pro 1000W modular,AEROCOOL RS-9 haz, X-Fi Fatal1ty Titanium Pro, Eger: R.A.T. 9 5600Dpi , 3Dmark vantage: 45830

Új hozzászólás Aktív témák