Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz bot1978 #49 üzenetére

    Pedig Hotas X sokkal hitványabb minőség, mint ez vagy akár ennek egyenesági elődei (persze feltételezve, hogy ez a TM TCA min. hozza a T16000 szintjét);
    igaz te kaptál egy gázkart is, szintén megkérdőjelezhető minőségben.
    Tudom, mert volt hozzájuk szerencsém: ahogy írtad recseg-ropog, csak akkor nem romlik el, ha nem használod (gázkar, rudder-je, gombok pl.), kontakthibás potik, 0,0 közelében zajosodik, deadzone iszonyat, finomirányításd felejtsd el.

    Nem-nem, ez a TCA nem egy kat., kicsit feljebb játszik, kb Warthog felé félúton.
    (nna nem mintha Warthog-gal nem lennének problémák, de azért az bőven hozza az elvárt szintet... csak hát az ára ugye;
    nna ez lenne ennek az Airbus TCA-nak a legnagyobb előnye: sweetspot)

    Én még kivárok, ha ez is a jellemzően: "ár-érték bajnok kisebb hiányoságokkal", meg "de azért egész jó ezért az árért" (tehát sz*r ;] ) jelzőket megkapja, akkor nekem jön ez a VKB , ez nem ár-érték bajnok, de legalább jó :DDD ,
    persze van ennél is feljebb, de ez, úgy vélem sok egy ugrásnak, mert ha nem elég a köztes, majd lépked később az ember felfelé... mondhatnám, de igazából nincs rá zsé :DDD .

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák