Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • corlagon

    senior tag

    válasz Winner_hun #81 üzenetére

    Imhol vagyok...

    Naszoval a hatalyos chello ASZF szerint:
    Szolgáltatás igénybevételének korlátozására, a Szolgáltató az Elfizeto egyideju értesítésével az alábbi
    esetekben jogosult:
    a) Ha az elfizeto akadályozza, vagy veszélyezteti a szolgáltató hálózatának rendeltetésszeru muködését

    A torrent valoban veszelyezteti a halozat rendeltetesszeru mukodeset (erre nem tudok linkelni, de tuti olvastam UPC mokusoktol ilyen nyilatkozatot, es igaz is tulajdonkeppen), ezert mondjuk egy kidobott email utan vigan ranyomhatjak a korlatot a grantalt minimumig, ami pl nalam 100/32kbit/s (haha!). De akar a max.sebesseg havi 99%-os rendelkezesreallasat is nyugodtan bevallalhatnak, mivel protokolt az ASZF ugysem jelol meg a meresre, lehet lobogtatni a speedtestet :)

    Amugy nalam hetkoznap keso du-ejfel es hetvege del-ejszaka idoszakokban ~100kbyte/s downstream van meg, de mivel a digitv most kabelezi a hazat, mersekelten zavar a dolog.

    Jogi bullshitet felreteve, a upc csinalt egy halozatbovitest, azzal a tudatal, h az hatalmas forgalmat generalo hardcore p2p-seket be fogja aldozni a tobbi elofizeto zavartalan netezese/youtubeozasa/levelezese erdekeben. 5% vs 95%, es ugye a penz beszel, szoval penzugyileg abszolute megertem oket.

    Mod.
    Leforditottam magyarra, kisse faradt vagyok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák