Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsc

    tag

    válasz .mf #18 üzenetére

    Ha vetted volna a fáradságot, hogy elolvasd a nicknevem, rájöttél volna, hogy persze, hogy részrehajló vagyok.

    És sosem gondoltam, hogy a fusi tökéletes, de azt mindenképp, hogy a minősége nem rosszabb másokénál (abban a pozícióban vagyok, hogy a statisztikákat is látom) és hogy minden körülmények közt igyekszik versenyképes áron lenni.

    És azt is látom, hogy ha itt megjelenik egy cikk a cégről, akkor 10 perc múlva a fórumban felbukkan 5.10 nick, (nem mondom, hogy annyi ember, mert végülis annyi nicket gyártasz, amennyit akarsz) és azonnal elkezdik fikázni.

    Ők lehetnek fizetett ellenérdekeltek és sértődött, csalódott userek egyaránt. Sajnálom, néhány hiba mindenhol előfordul.
    Mindenesetre a hörgésük hangos és azt a látszatot kelti, hogy a minőséggel általában vannak problémák, holott erről szó sincs.

    S érdekes megfigyelni, hogy amikor megpingelem őket, elég vadul reagálnak, de véletlenül sem válaszolnak a feltett, valóban kissé provokatív, kérdésekre.

    Ezzel együtt is jobban szeretem az őszinte ellenfeleket, mint a sunyi barátokat:)))

Új hozzászólás Aktív témák